Home » Home » Archief » Jong Harkema teamindeling seizoen 2012-2013

Jong Harkema teamindeling seizoen 2012-2013

29 juni 2012

 Geachte voetbal liefhebbers van de jeugdafdelingen van  v.v. Harkema Opeinde & v.v. Harkemase boys oftewel Jong Harkema,

Het heeft even geduurd, we zijn er druk mee bezig geweest...... maar met gepaste trots kunnen wij u nu de teams indeling laten zien.
Als u de indeling bekijkt,  ziet u dat er bij enkele teams verschillende functies (trainer, leider en scheidsrechter) bij staan die nog niet bezet zijn (vacant).
Wilt u graag meewerken aan deze prachtige en dankbare uitdaging kunt u dit kenbaar maken bij het jeugdbestuur.

Vanuit de A1 selectie worden wekelijks spelers uitgeleend aan het 1e en 2e elftal van Harkema Opeinde en het 2e en 3e elftal van Harkemase Boys.

Dispensatie spelers mogen niet uitkomen in de standaard teams dit wordt namelijk niet toegestaan door de KNVB.
Dit geldt voor de A1 - 1e klasse en de B1 - 1e klasse.

In december, na afloop van de najaarsreeks, volgt er een spelersbespreking een evaluatie met leiders en trainers.
Op basis van deze bespreking kan besloten worden om wijzigingen in de teamindeling aan te brengen.
 

Namens Jeugdbestuur Jong Harkema.
 

 Teams indeling Seizoen 2012-2013.

 

   
Jong Harkema A1  -  1e klasse
1 Arjan Zijlstra
2 Bas Jansen
3 Dennis Dam
4 Diego Kooistra
5 Fokko Spinder
6 Haaye Koopmans
7 Hendrik Bijma
8 Jeffrey van der Leij
9 Jorrit van der Wey
10 Kevin Wynsma
11 Marco Tiemens
12 Melvin Groenhof
13 Minze Vries
14 Oetse Veenstra
15 Paul Schievink
16 Peter Zaal
17 Richard Algra
18 Rienk Jan Couperus
19 Sjirk Bruining
20 Niels Hoeksma
21 Yordi de Haan
   
trainer: Germ de Haan
Leider: Vacant
Grensrechter: vacant
   
   
   
Jong Harkema B1  -  1e klasse
1 Gerard Spinder
2 Jeroen de Wit
3 Hille Postma
4 Wietze Couperus
5 Joery Groenhof
6 Jesse Nicolai
7 Albert Veenstra
8 Bertus Rubingh
9 Sake Kooistra
10 Jordy Seepma
11 Haye Veenstra
12 Rick de Haan
13 Toby Sietzema
   
trainer: Fokke Alma
Leider: Henk de Haan
  Freddy Spinder
Grensrechter: Henk Hamstra
   
   
   
Jong Harkema B2  -  2e klasse
1 Teake Spinder
2 Edwin Pera
3 Frank van der Molen
4 Dirk Demmink
5 Tjeerd Jan Heidbuurt
6 Janko Pander
7 Jordy Schievink
8 Jarno Nijboer
9 Tjitser Witteveen 
10 Adil Essarout
11 Jordy van Nispen
12 Johan Dekens
13 Johan Postma
14 Gauke Woudstra
   
trainer: Fokke Alma
Leider: Sikko Pander
  Pieter Spinder
Grensrechter: Jan Heidbuurt
  Marcel Demmink
   
   
Jong Harkema C1  -  1e klasse
1 Jille van Houten
2 Gerben Veenstra
3 Dennis Postma
4 Kevin Hoeksma
5 Remco van der Ploeg
6 Renze van der Meulen
7 Joep van Weez
8 Jan Alma
9 Dani Dijkstra
10 Gooitzen Nicolai
11 Chris Alma
12 Freerk Harm Hoekstra
13 Alex van der Tuin
14 Ricky Smids
   
trainer: Freerk Hoekstra
Leider: Tamme van der Ploeg
  Johannes Alma
Grensrechter: Wilco Alma
   
   
   
Jong Harkema C2  -  2e klasse
1 Sietze van Doezum
2 Jacob Bosma
3 Sietze van Dijk
4 Jarno de Jong
5 Richard van der Donk
6 Reinier Timmermans
7 Dirk Postma
8 Gerben Houtsma
9 Ate Oosterhof
10 Leon Bron
11 Evert Jesse Kwik
12 Jorrit Sietzema
13 Freerk de Vries
14 Peter Scales
15 Jesse Maas
   

trainer: Chris Hoeksma
              Dimitry Kwik

Leider: Dimitry Kwik
              Chris Hoeksma
   
Grensrechter: Vacant
   
   
   
Jong Harkema C3  -  3e klasse
1 Andre Ophuis
2 Romke van der Veen
3 Douwe Koops
4 Dennis Borger
5 Emiel van der Meer
6 Jonah van der Meer
7 Ronald Pander
8 Sytze Batema
9 Ramon Postma
10 Sander Wijnsma
11 Kevin de Hoop
12 Hendrik Vries
13 Jan van der Tuin
14 Martin van der Meulen
   
trainer: vacant
Leider: vacant
Grensrechter: vacant
   
   
   
Jong Harkema D1  -  1e klasse
1 Paul van der Heide
2 Thomas Houtsma
3 Remco de Bruin
4 Eppie Wouda
5 Renze Kats
6 Jelmer Veenstra
7 Pieter Bouwer
8 Klaas de Haan
9 Foppe Klaas Kooistra
10 Fokke Veenstra
11 Marc Bekkema
12 Patrick Spinder
13 Patrick Laanstra
   
trainer: Jorrit Dijk
  Willem Wouda
Leider: Jorrit Dijk
  Bonne Bekkema
Grensrechter: Vacant
   
   
   
Jong Harkema D2  -  2e klasse
1 Joery Stienstra
2 Remco van der Molen
3 Hendrik Kooistra
4 Jille Jan Visser
5 Thom Hamstra
6 Margriet Zaal
7 Wyan Hoeksma
8 Kevin van der Meulen
9 Hendrik van der Meer
10 Freek Weening
11 Jelte van der Veen
12 Rowan van der Heide
13 Rick van der West
14 Allard van der Bosch
15 Yannick van der Veen
   
trainer: Jorrit Dijk
Leider: Anne Hamstra
  Jacqueline de Jong
Grensrechter: vacant
   
   
   
Jong Harkema D3  -  4e klasse
1 Mark van der Veen
2 Roan Brouwer
3 Gerrit Kooistra
4 Klaas Jansma
5 Johannes Veenstra
6 Tristan Tahalele
7 Arthon Bouwer
8 Jouri Bos
9 Erwin de Haan
10 Jetze de Jong
11 Jesse Bosma
12 Johan Joost van der Tuin
13 Sytse Stienstra
14 Sytze Hansma
   
trainer: Arjan de Haan
Leider: de Haan
Grensrechter: vacant
   
   
   
Jong Harkema D4M
1 Luisa Timmermans
2 Celine Smedes
3 Nynke Alma
4 Jeannet van der Wiel
5 Femke van der Meer
6 Sanne Mirthe Schippers
7 Ilse Schippers
8 Carlijn Dam
9 Liza Pander
10 Marijke Veenstra
11 Ammy van der Meer
   
trainer: Oeds van der Meer
  Roel van der Meulen
Leider: Fenna van der Wiel/Schippers
  Pieter Kooistra
   
   
   
Jong Harkema E1  -  1e klasse
1 Yarnick Pander
2 Gerwin Dam
3 Dirk van der Veen
4 Sietse van der Meer
5 Geert van der Tuin
6 Ids van der Ploeg
7 Jarno van der West
8 Ties Pander
9 Jarno Wiersma
   

trainer: Ronnie S. Pander
techniek trainer: Chris Hoeksma

Leider: Johan Pander
   
   
   
Jong Harkema E2  -  1e klasse
1 Richard Jagersma
2 Dennis Bekkema
3 Douwe Leerstra
4 Nando de Jong
5 Mike Wittermans
6 Rutmer Wittermans
7 Sander Sietzema
8 Marnick Schippers
9 Luca Wittermans
   
trainer:  Sascha Wittermans
Leider: Eppie Jagersma
  Sascha Wittermans
   
   
Jong Harkema E3  -  2e klasse
1 Bouwe Fokke van derMeer
2 Johan Veenstra
3 Remco Haan de
4 Martijn Kiers
5 Timon van der Bosch
6 Theo Kooistra
7 Martijn Kooistra
8 Patrick Zijlstra
9 Wesley Jaarsma
   
trainer:  Appie Jaarsma
Leider: Rene Kiers 
  Appie Jaarsma
   
   
Jong Harkema E4  -  2e klasse
1 Remco Tuiten
2 Willem van Houten
3 Jesse Pander
4 Jelmar van der Veen
5 Jarno Alma
6 Sander Hoekstra
7 Anika Tuiten
8 Roel Tabak
   
trainer: Ronnie J. Pander
techniek trainer: Chris Hoeksma
Leider: Appie Alma
   
   
   
Jong Harkema E5  -  3e klasse
1 Johan Hiemsta
2 Ronald Dijkstra
3 Peter Hamstra
4 Marten Posthumus
5 Thomas Pool
6 Joost Eerde Demmink
7 Albert Veenstra
8 Jesse Prins
9 Siebren Veenstra
   
trainer:  vacant
Leider: Wybren Veenstra
  Bennie Prins
  Geert Veenstra
   
   
Jong Harkema E6  -  3e klasse
1 Menno Mozes
2 Jesse Bosklopper
3 Martin Alma
4 Andries Roorda
5 Kees Weening
6 Jesper Hoeksma
7 Sietse Wouda
8 Jorrit Hoeksma
9 Wesley Pander
   
trainer: Willem Wouda
tecniek trainer: Chris Hoeksma
Leider: Klaas Mozes
  Cor Hoeksma
   
   
   
Jong Harkema E7M  - 4 e klasse
1 Myrthe Alma
2 Elisa Alma
3 Femke Schippers
4 Thirza Pultrum
5 Anna Elzinga
6 Monique van der Wiel
7 Anniek van der Heide
   
trainer:  Oeds van der Meer
  Roel van der Meulen
Leider: Lammert Alma
   
   
   
Jong Harkema F1  -  1e klasse
1 Tjirk Poortinga
2 Alwin de Jong
3 Tiemen van der Veen
4 Rik van der Veen
5 Rik Nicolai
6 Hendrik Kooistra
7 Hendrik Holthuis
8 Harnt Slootegraaf
9 Roan Hoekstra
   
trainer: 

Wouter Slotegraaf, Fokke Hoekstra, Pier Poortinga

Leider: Margaretha van der Veen
  Pier Poortinga
   
   
Jong Harkema F2  -  2e klasse
1 Arno Schievink
2 Arjan Hut
3 Sille Hut
4 Erik van Houten
5 Douwe de Vries
6 Milan de Hoop
7 Yarnick Huizinga
8 Twan Polder
9 Dennis van Doorn
10 Marten Mulder
   
trainers: Andrè Schievink
  Jan Huizinga
  Anton van Doorn
  Cor van Houten
Leider: Andrè Schievink
   
   
   
Jong Harkema F3  -  3e klasse
1 Melle Leerstra
2 Wesley van Dekken
3 Corne van der Heide
4 Sander Pool
5 Guido van der Meer
6 Teake Nicolai
7 Gerlof van der Bosch
8 Wiebe van der Heide
9 Wiebe Kooistra
   
trainer: 

Wouter Slotegraaf, Fokke Hoekstra, Pier Poortinga

Leider: Wybo Koop van der Heide
   
   
   
Jong Harkema F4  -  3e klasse
1 Simme Hamstra
2 Harm van der Heide
3 Rik van der Tuin
4 Ryan van der Weij
5 Jente Venema
6 Kees van der Meer
7 Timo Meerstra
8 Jesse Smids
9 Dennis Battema
10 Wesley Veenstra
11  Robin Schippers
trainer: Lieuwe van der Heide
Leider: Eddy Veenstra
   
   
   
Jong Harkema F5  -  4e klasse
1 Menno  Ronald Dijkstra
2 Richard Kazemier
3 Milan Tahalele
4 Jeroen Weening
5 Cris Broersma
6 Maik Veenstra
7 Abraham Aron de Haan
8 Tjisse Veenstra
9 Rense Fokke van der Bij
10 Pieter de Vries
   
trainer: 

Wouter Slotegraaf, Fokke Hoekstra, Pier Poortinga

Leider: vacant
   

Terug